SPRAWDŹ STANDARDOWĄ OFERTĘ. ZAPRASZAMY!

- MOŻLIWOŚCI -

Projektowanie

Wykonywanie rysunków koncepcyjnych, wariantowanie rozwiązań i wzorów oraz opracowanie rozwiązań z uwzględnieniem możliwych scenariuszy zastosowania i przeznaczenia.

Prototypowanie

Tworzenie funkcjonalnych prototypów wyposażenia według przygotowanych projektów. Ewaluacja powstałych rozwiązań projektowych.

Dokumentacja

Możliwość opracowania dokumentacji technicznej i przygotowania do produkcji zaprojektowanego wyposażenia, jak również tworzenie rysunków z wykorzystaniem inżynierii odwrotnej.

Konsultacje

Dzielenie się posiadaną wiedzą z zakresu branżowego materiałoznawstwa i stosowanych rozwiązań projektowych. Pomoc przy wdrażaniu nowych rozwiązań.

- MISJA -

misja marki spearpoint
SPEARPOINT™ ma swoje początki w 2006 roku. Dekada ciągłej pracy, zbierania doświadczeń oraz ewolucji była czasem wielu wyzwań. Od samego początku misją marki było dostarczanie nawyższej klasy wzorów użytkowych w branży wyposażenia dla służb, żołnierzy oraz cywilów. Realizując to założenie SPEARPOINT™ udowadnia, że ciężką pracą, otwartą głową i odpowiednim doborem materiałów można nie tylko osiągać wyznaczony cel, ale też pozostać dumnym z własnej pracy.
Każdy cel i misja, a także środek prowadzący do ich realizacji powinny być rewidowane dla zapewnienia jak najlepszego dostosowania produktów do potrzeb użytkowników. SPEARPOINT™ będzie dokładał wszelkich starań by upraszczać skomplikowane, odpowiadać na potrzeby klientów oraz tworzyć z myślą wymykającą się narzuconym ramom i konwencjom. Tworzyć wzory przyjazne użytkownikowi, ergonomiczne i łatwe w konserwacji.

W.S.

SPEARPOINT™ - to całkowicie polska marka. Realizacja wszystkich projektów i produkcja odbywają się w Polsce z wykorzystaniem jak największej ilości komponentów produkowanych w kraju.

Masz pytania?

Wszystkie pola formularza są wymagane.